O MNE

Pracujem ako interový architekt-dizajnér. Navrhujem a zariad'ujem byty, domy, reštaurácie, kaviarne, kancelárie. Spolupracujem s poprednými firmami v oblasti výroby a zariaďovania interiéru. (Hoblo s.r.o., Trenab EU s.r.o.,Firma Vital a.s.,Furnier, Trachea.cz)

Vytváram originálny nábytok a doplnky. A to nábytok do jednotlivých častí bytu, domu. Kuchyne, nabytok do predsiení, kúpelní, obývačiek, atď. Mojou inšpiráciou pri tvorbe vlastnej kolekcie nábytkov je ľudová kultúra.

Prvý kontakt nastal pri tancovaní vo folklórnom súbore po započúvaní sa do ľudovej hudby. Po priemyslovke som začala kresliť a zobrali ma na školu na FASTU. Po všeobecnom architektonickom vzdelaní som si nakoniec vybrala katedru interiéru. Počas štúdia ma zaujímali pamiatky a história. Na fakulte sme partia chodili po pamiatkach ľudovej kultúry. Ale v detsve som sa hrala tak, že som vytvárala bytíky pre bábiky, tak sa ozvalo niečo z podvedomia a ja som sa ocitla na katedre interiéru. Tam som na výmennom pobyte študentov z drevárskej fakulty vo Zvolene prvý krát navrhovala nábytok. A už som bola doma. Skĺbila som svoju obľubu vo folklóre, histórii s dizajnom nabytku. Inšpiráciou mi bola ľudová výšivka a postava muža v kroji. Po škole som pracovala v stavebnej firme, kde som naberala praktické skúsenosti s realizáciou. Zúčastňovala som sa výstav, moja významná výstave bola v dizajn štúdiu ÚĽUV-u v roku 2002., kde som prezentovala nábytky inšpirované ľudovou kultúrou. Potom výstava v galérii Triform faktory v tom istom roku. Účast na fórach dizajnu na výstavách nábytku v Nitre 2002, 2003, 2005, 2006. Spoločná výstava vo Wiedni v roku 2004. A v roku 2005 Spoločná výstava v Prahe na akcii Prodloužení na Výstave Art and interior.